Read Pod samym niebem by R.K. Lilley Free Online


Ebook Pod samym niebem by R.K. Lilley read! Book Title: Pod samym niebem
The author of the book: R.K. Lilley
Edition: Editio
Date of issue: September 14th 2016
ISBN: No data
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 885 KB
City - Country: No data
Loaded: 2009 times
Reader ratings: 3.8

Read full description of the books:Druga cześć trylogii "W przestworzach"

Pierwsza część trylogii, Podniebny lot, opowiada o początku burzliwego związku Bianki i Jamesa. Oto on, nieprzyzwoicie bogaty i urodziwszy od bogów Olimpu, wprowadza ją, złotowłosą, wyniosłą i chłodną piękność, w mroczne sekrety uległości i dominacji, pożądania i uzależniającej ekstazy, poruszając przy tym najbardziej skryte instynkty i pragnienia. Powoli staje się jasne, że Bianca zakochała się w Jamesie bezgranicznie... Jednak happy end nie mógł nadejść. Brutalny napad, bolesne nieporozumienia, strach i ból Bianki splotły się w decyzję o odrzuceniu Jamesa i rozstaniu.

Po tych dramatycznych wydarzeniach Bianka nie może odzyskać równowagi. Czas uleczył jej ciało, ale nigdy nie ukoi rozedrganej duszy pięknej stewardessy. James nie jest kimś, kto pozwala się odrzucić. Bianka nie jest w stanie wyzwolić się z tęsknoty i pożądania. Wie, że w głębi duszy należy do tego pięknego mężczyzny o turkusowych oczach, zniewalającym głosie i wspaniałym ciele. I że nie będzie mogła oprzeć się Jamesowi — wystarczy, że na nią spojrzy...

Nie oderwiesz się od tej książki. Odczujesz magnetyczny urok Jamesa i subtelną delikatność Bianki, doświadczysz tej historii tak intensywnie i realnie, jakby przytrafiła się właśnie Tobie. Zatracisz się bez reszty w fascynującej opowieści o pożądaniu i rozkoszy, o szalonym locie wśród chmur, o namiętnej miłości, o władzy i luksusie. Wystarczy jedno spojrzenie turkusowych oczu...

Powieści R.K. Lilley cieszą się rosnącą popularnością. R.K. Lilley wykonywała wiele ciekawych zawodów: była stewardessą w pierwszej klasie linii lotniczych, ale opiekowała się też końmi. Jako najcięższą pracę wymienia jednak wychowywanie małych dzieci. Obecnie mieszka w Teksasie wraz z ukochaną rodziną. R.K. Lilley uwielbia książki, podróże, malowanie i japońskie kreskówki.
James. Bianka. Ich samolot leci wśród burz...


Download Pod samym niebem PDF Pod samym niebem PDF
Download Pod samym niebem ERUB Pod samym niebem PDF
Download Pod samym niebem DOC Pod samym niebem PDF
Download Pod samym niebem TXT Pod samym niebem PDFRead information about the author

Ebook Pod samym niebem read Online! R.K. Lilley has been a writer since she can remember, but has held down some interesting jobs to pay the bills. For several years she was a first class flight attendant, and she always swore that she just had to write a book about it. Mixing her love of romance and all things BDSM, the Up In the Air Trilogy is her debut into the world of contempary romance and erotica. She is currently working on the final installment in the series.
You can contact R.K. at Authorrklilley@gmail.com
Visit her Facebook page to keep up-to-date on what she's working on

https://www.facebook.com/authorrklilley

And check out her website http://www.rklilley.com/

R.K. also writes urban fantasy under the pseudonym: Rebecca K. Lilley


Reviews of the Pod samym niebem


ROBERT

This needs to be read to each

DANIEL

The only book I read in 1 day

ISABELLA

On one Breath

KIAN

The book brought changes in life!

MIA

Interesting look on the other side
Add a comment
Download EBOOK Pod samym niebem by R.K. Lilley Online free

PDF: pod-samym-niebem.pdf Pod samym niebem PDF
ERUB: pod-samym-niebem.epub Pod samym niebem ERUB
DOC: pod-samym-niebem.doc Pod samym niebem DOC
TXT: pod-samym-niebem.txt Pod samym niebem TXT